Lila Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Hosting Paketlerimiz
10 Mb Web Alanı
100 Mb Aylık Trafik
2 Adet E-Mail Hesabı
10 Mb E-Mail Alanı
50 Mb Web Alanı
500 Mb Aylık Trafik
3 Adet E-Mail Hesabı
50 Mb E-Mail Alanı

500 Mb Web Alanı
5 Gb Aylık Trafik
10 Adet E-Mail Hesabı
250 Mb E-Mail Alanı
1 Gb Web Alanı
10 Gb Aylık Trafik
15 Adet E-Mail Hesabı
500 Mb E-Mail Alanı

Web Sayfasına İlave Edilen Dil Seçeneği ilave SQL Kullanım bedeli : 150 TL + Kdv' dir.

Haftalık Yedekleme Bedeli 1 Senelik :  100 TL + Kdv' dir.

İlave Mail Alanı 100 MB  : 25 TL + Kdv' dir.

İlave Mail Adresi : 25 TL + Kdv' dir.

TR Uzantısı İçin Başvuru Belgeleri

Domain Tahsisi Bu Formu Doldurduktan sonra kaşe ve imzanızla onayladıktan sonra 0212 614 77 77 nolu faksımıza gönderilmesi gerekmektedir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alan Adı Ücretleri

Alan adı ücretleri uzantılarına göre farklılık göstermektedir ve senelik olarak alınmaktadır. Sizin için önemli olan işinize uygun alan adı seçimini yapmaktır.


1. Grup alan adı alımlarında belge gerekmemektedir. Aradığınız alan adı kayıt edilmemiş ise çok kısa süre içinde sizin adınıza kayıt edilebilmektedir. 1. Grup alan adı kayıtları 10 yıla kadar yapılabilmektedir.

1. grupta bulunan ve silinme sürecine girmiş alan adlarının geri alınma ücreti 30,00 TL'dir. Bu ücret standart olmayıp değişim gösterebilmektedir ve alan adının geri alınması garanti edilmemektedir.

Not: Fiyatlarımız bir domain için geçerlidir. 1 Yıllık Bedeldir.


2. Grup alan adları ODTÜ tarafından belge karşılığı verilmektedir. Aradığınız alan adı kayıt edilmemiş ise gerekli belgelerin tamamlanması durumunda gün içinde sizin adınıza kayıt edilebilmektedir. Alan adı gerekli belgelerine yandaki menüden ulaşabilirsiniz. 2. Grup alan adı kayıtları 5 yıla kadar yapılabilmektedir.

Not: Fiyatlarımız bir domain için geçerlidir. 1 Yıllık Bedeldir.


3. Grup alan adı için Avrupa Birliği'nin internet alan adı uzantısı olan ".eu" kullanılabilmektedir. 3. Grup alan adı kayıtları 5 yıla kadar yapılabilmektedir.