Lila Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

İnternet Reklamcılığı Danışmanlığı (Google Adwords)

Google Adwords ile çevrimiçi reklamcılık programını kullanarak yeni müşterilere ulaşabilir ve işletmenizi büyütebilirsiniz. AdWords'te, reklamınızın nerede görüntüleneceğini seçebilir, sizin için uygun olan bir bütçe belirleyebilir (minimum harcama taahhüdü yoktur) ve reklamınızın etkisini kolaylıkla ölçebilirsiniz. Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz.

Google ile Reklam Vermenin Yararları

Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için İnternet'te arama yaptıkları anda ulaşabilirsiniz o reklamınızın hangi web sitelerinde ve hangi coğrafi alanlarda (eyaletler, şehirler ve hatta mahalleler) görüneceğini seçebilirsiniz.

• Bütçenizi kontrol edebilirsiniz o tıklama başına maliyet teklifi ile, reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz. Kullanabileceğiniz çeşitli teklif seçenekleri vardır. O aylık olarak ne kadar harcamak istediğinize karar verir ve hiçbir zaman bu tutarın üzerinde ücretlendirilmezsiniz.

Lila Web Tasarım olarak bu hizmeti sizin yerinize sağlıyor, zamandan tasarruf kazanmanızı ve müşterilerin size daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz.

Google Adwords