Lila Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Flash Banner Tasarımı

Web sitesini hedef kitleye ulaştırabilmek için, en kolay, en hızlı, en etkili yöntemlerden biri de banner tasarımıdır.
Firmayı ve ürünü tanıtacak ve yansıtacak bannerların tasarım yönünden de ilgi çekici ve güçlü olmaları gerekir. Banner tasarım açısından ne kadar ilgi çekici olursa o derece tıklanma şansı yükselir. Banner tasarımı internet kullanıcısının tıklamasıyla, ziyaretçiyi reklam verenin sayfasına taşır.
Lila Web Tasarım ile sizi yansıtan flash banner’la fark yaratarak daha kolay tanınmanızı, hedef kitleye daha rahat ulaşmanızı ve görsel olarak daha akılda kalıcı kalmanızı sağlayabilirsiniz.

Flash Banner Tasarımı

Güncel Web Sayfası Hizmeti

İster aylık periyodlarda web sayfanızı güncelleyelim, ister 3 aylık  sizlere özel çözümler üretmek için varız.

Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal paylaşım siteleri son yıllarda çok popüler hale gelmiştir. Kişilerin internette birbirleriyle yaptığı diyaloglar ve paylaşımlar sosyal medyayı oluşturmaktadır. Sosyal ağlar (Facebook, Twitter, Delicious, Digg, Friendfeed vb…), bloglar, anlık mesajlaşma programları, sohbet siteleri, forumlar gibi insanların birbirleriyle içerik ve bilgi paylaşmasını sağlayan internet siteleri ve uygulamalar sayesinde internet kullanıcıları aradıkları ve ilgilendikleri içeriklere kolayca ulaşabilme fırsatını sağlamaktadır.
Lila Web Tasarım olarak günümüzde en iyi yol olan sosyal ağları kullanıp ve sizi en iyi şekilde temsil ediyoruz. Böylece siz zaman kaybetmeden sizi en iyi şekilde temsil ediyor, zamandan tasarruf kazanmanızı sağlıyoruz.

İnternet Reklamcılığı Danışmanlığı (Google Adwords)

Google Adwords ile çevrimiçi reklamcılık programını kullanarak yeni müşterilere ulaşabilir ve işletmenizi büyütebilirsiniz. AdWords'te, reklamınızın nerede görüntüleneceğini seçebilir, sizin için uygun olan bir bütçe belirleyebilir (minimum harcama taahhüdü yoktur) ve reklamınızın etkisini kolaylıkla ölçebilirsiniz. Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz.

Google ile Reklam Vermenin Yararları

• Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için İnternet'te arama yaptıkları anda ulaşabilirsiniz o reklamınızın hangi web sitelerinde ve hangi coğrafi alanlarda (eyaletler, şehirler ve hatta mahalleler) görüneceğini seçebilirsiniz.

• Bütçenizi kontrol edebilirsiniz o tıklama başına maliyet teklifi ile, reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz. Kullanabileceğiniz çeşitli teklif seçenekleri vardır. O aylık olarak ne kadar harcamak istediğinize karar verir ve hiçbir zaman bu tutarın üzerinde ücretlendirilmezsiniz.

Lila Web Tasarım olarak bu hizmeti sizin yerinize sağlıyor, zamandan tasarruf kazanmanızı ve müşterilerin size daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz.

Google Adwords
Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Firma, ürün, hizmet isminin en akılda kalıcı olmasını sağlayan en özgün simge “Logo”dur. Sizi en iyi şekilde yansıtacak unsurlardan biridir. Logo tasarımı fark yaratmak için en önemli simgedir. Logolar firmanın hizmet gösterdiği sektöre uygun olarak tasarlanır. Bir firmanın veya ürünün diğerlerinden önde görünebilmesi için öncelikle kolay algılanabilir, farklı, özgün ve akılda kalıcılığı yüksek olan bir logoya sahip olması gerekir.

Lila Web Tasarım olarak sizin kimliğinize yakışır, diğer firmalardan ayrılmanızı sağlayan, akılda kalıcı ve sürekli olmanızı sağlayacak özgün tasarımlar üretiyoruz.

Broşür Tasarımı

Tanıtım araçlarının en somut, en canlı ve en kolay anlaşılabilen aracı broşürlerdir. Bir firmanın, bir ürünün veya bir etkinliğin broşürü istenildiği kadar bilgiyi ve etkiyi hedef kitleye ulaştırmak için oldukça önemli bir araçtır. Broşür çalışması, en çok başvurulan iletişim ve tanıtım aracıdır. Broşürün çok kolay uygulanabilecek bir araç olması çeşitliliği de artırmaktadır.

Lila Web Tasarımı olarak en uygun tasarımı ve uygulamayı özenle belirleyip çalışmalara başlayıp sizi en iyi şekilde tanıtacak tasarımları üretmekteyiz.

Broşür Tasarımı
Ajanslara Özel Fiyatlarla Bayi Hosting Hizmetleri

Gelin Yıllık Hosting Taahhütleri verin size özel seçenekleri karşınıza sunalım.

Broşür Web Sayfası

Yeni çıkan ürün veya hizmet tanıtımlarınızın, hızlı  bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlayan web tasarım çözümüdür.Ucuz web sitesi örneğidir.

 

Tek Sayfa Tasarım


Broşür Web Sayfası